FAQ По пластиковим вікнам. Що найчастіше запитують про пластикові вікна

З чого складається пластикове вікно

Металопластикове вікно складається з наступних елементів:
 • Рама. Пластиковий профіль, який йде по периметру вікна, та підсилений армуванням.
 • Стулка. Відкривна частина вікна.
 • Імпост. Вертикальна, або горизонтальна перемичка, яка ділить вікно на декілька частин.
 • Армування. Метал, який вставляється в середину пластикових профілів (раму, стулку, імпост) для надання профілю необхідної жорсткості.
 • Склопакет. Два чи три скла, герметично скріплені між собою. Між склом повинна бути повітряна камера. Склопакети бувають одно чи двокамерними. В склопакеті можна використовувати різне за функціональністю та характеристиками скло, шо впливає на кінцеві характеристики склопакету. У Львові рекомендуємо використовувати енергозберігаючі склопакети.
 • Штапік. Пластиковий елемент, який фіксує склопакет в рамі або стулці.
 • Фурнітура. Механічна частина вікна, котра відповідає за рух стулки.

Від чого залежить ціна на пластикове вікно

На ціну металопластикового вікна впливає:
 • Профіль. Німецький, Український, кількість камер в профілі.
 • Фурнітура. Німецька (Siegenia Favorit), Турецька (Vorne)
 • Склопакет. Кількість камер, звичайний чи енергозберігаючий, тощо.
 • Армування. Товщина металу яке використовують для армування.
 • Колір. Біле вікно дешевше за ламінована. Ціна на пластикове вікно ламіноване з однієї сторони менше ніж на вікно ламіноване з двох сторін.
 • Кількість стулок. Чим більше відкривних частин, тим дорожче вікно.
 • Форма вікна. Нестандартні (трикутні, трапецевидні, арочні..) вікна дорожчі від прямокутних.

Що таке фрамуга

Фрамуга - це частина вікна розміщена вгорі вікна чи дверей, як правило фрамугу роблять глухою або ухильною.

Які склопакети краще захищають від шуму

Ми пропонуємо склопакети товщиною 24, 28, 32 та 36 мм. На захист від шуму впливає кількість камер в склопакеті, товщина скла, та товщина склопакету.

Найдешевший варіант - це однокамерний склопакет товщиною 24 мм. Це два скла товщиною по 4 мм, та дистанцією між склом 16 мм. Однокамерний склопакет дозволяє зменшити рівень шуму на 20-25 децибел. Для прикладу, це так, як шум з вулиці зменшився в два рази.

Двокамерний склопакет шириною 32 мм зменшує шум на 30-32 децибела. Для найкращого зменшення шуму слід використовувати двохкамерний склопакет з різною дистанцією між склом. Крім того, скло товщиною 6 мм має кращу звукоізоляцію ніж скло 4 мм, а склопакет 6,38 мм (Триплекс) дасть змогу отримати ще кращий результат.

Які бувають пластикові двері

Щоб металопластикові двері працювали довго та надійно, слід правильно вибрати комплектацію та тип дверей. Металопластикові двері бувають трьох типів:
 • Балконні пластикові двері. Це пластикові двері, котрі використовуються в балконних блоках. Як правило, для виробництва балконних дверей використовують віконний профіль, віконну ручку, котра ставиться з сторони кімнати, а з сторони балкону ставиться балконна защіпка та балконна ручка, яка дає можливість прикрити за собою двері. Якщо виникає необхідність встановлення ручки з двох сторіт та можливості закривання дверей на ключ, слід використовувати полегшену дверну стулку. Балконні двері - це двері з невеликою інтенсивністю відкривання.
 • Міжкімнатні пластикові двері - це двері з середньою інтенсивністю відкривання. Як правило використовують комбінацію полегшешеної чи звичайної дверної стулки, з балконними чи накладними петлями Roto 80кг. В міжкімнатних дверях обов'язково використовують один чи два одноточкові замки або замок-рейку. Замок дозволяє зачиняти двері з обох сторін.
 • Вхідні пластикові двері - це двері з великою інтенсивністю відкривання. Як правило це вхідні двері в магазин, офісні та торгові центри, тощо. Для надійної роботи слід використовувати дверну підсилену стулку, та надійні петлі. Можливе використання з офісною чи нажимною ручкою, одним чи двома замками. Рекомендується не забути про дотягувач.

Якого кольору можуть бути металопластикові вікна та двері

Металопластикові вікна та двері можуть бути не тільки білими, але кольоровими, ламінованими під дерево. Під тиском та під дією температури, плівка наноситься на профіль. Вона є стійкою до впливу зовнішнього середовища. Ламінація може бути одностороння (внутрішня або зовнішня) та двостороння. Ціна на ламіновані пластикові вікна є суттєво більшою ніж за білі.

Що роботи, якщо слопакет запотіває з середини, або одне скло розбилось

Запотівання в середині склопакету свідчить про брак - він розгерметизувався та підлягає заміні. Склопакет з розбитим склом теж підлягає заміні. Якщо пластикові вікна були замовлені в нашої фірми у львові, зателефонувавши до нас, та сказавши номер замовлення ми можем знайти розміра ваших склопакетів в базі та виготовити нові. Якщо вікна були замовлені в іншій фірмі, то для заміни склопакету нашими спеціалістами, слід викликати замірника для замірів склопакету.

Типи відкривань пластикових вікон

Вікна з металопластику можуть бути:
 • Глухими. Вікна такого типу не відкриваються.
 • Відкривними. Віконна стулка лише вікдривається. Ручка вікна, як правило, знаходиться зліва або справа вікна.
 • Ухильними. Ручка в таких вікнах, як правило, знаходиться вгорі стулки, таке вікно може лише нахилятися. При потребі віконну ручку можна перенести на ліву або праву сторону вікна, але ціна вікна при цьому збільшиться.
 • Ухильно-відкривними. Найбільш універсальний та найбільш поширений тип відкривання. Таке вікно може відкриватися, що є зручним для миття, та нахилятися, що є зручним для провітрювання. Рекомендуємо використовувати саме такий тип відкривання, різниця по ціні між ухильно-відкривним та відкривним вікном є не суттєвою.
 • Ухильно-пересувні. Дорогий тип відкривання, через ціну використовується дуже рідко. Вікна такого типу пожуть нахилятися, та відсуватися в сторону. Ухильно пересувну систему можна використовуватися в балконних дверях. Ухильно-розсувну систему можна використовувати лише якщо є місце куди відсунути стулку.